Nominale nominale nominale nominale nominale nominale nominale nominale prijzen | NL.DSK-Support.COM
Vermaak

Nominale nominale nominale nominale nominale nominale nominale nominale prijzen

Nominale nominale nominale nominale nominale nominale nominale nominale prijzen

Rebecca Malope is genomineerd in de Beste Classic van All category Tijd voor haar all-time hit Moya Wam voor de Kroon Gospel Music Awards 2017

Populaire gospelzanger Sfiso Ncwane niet op de lange lijst van de 2017 genomineerden. De awards zijn 27 categorieën en zes meer die de winnaars zou voor door het publiek worden gestemd.

Rebecca zal moeten concurreren met Teboho Moloi, Tebs David, Jay Jay en Andile KamaJola.

De zes categorieën die door het publiek zal worden gestemd zijn: Best Artist, Best Song, Beste AmaZioni, Best Maskandi, Beste TV Show en Best Community Radio Show.

FULL NOMINEES LIST:

1. BEST GOSPEL

RAP RICWA (HET KONINKRIJK KOMT)

MAWAT (REBIRTH)

MDA (YEYAKHO LENGOMA)

BLAQUE (WATCHMAN)

2. BEST GOSPEL aanbiddingslied:

SIPHO NGWENYA - MHLEKAZI

Mahalia BUCHUNAN - Ngiyabonga NAPHAKADE

ROFHIWA Manyanga - WORSHIP MEDLEY

ADRIAN LOSPER - MEER EN MEER

3. BEST Gospel Praise SONG:

MAWAT - (UMSINDISI)

WORSHIP HOUSE - (MORENA WAMARENA)

VRIENDEN IN LOF - (EBENEZA)

MAHALIA BUCHANAN - (PHAKAMA)

SHAUN P -

4. BEST CLASSIC VAN ALLE TIJD GOSPEL:

Teboho Moloi - (BAPA LE NA)

TEBS DAVID - (Lerato)

JAY JAY - (ESEHLABELO FranceKA)

Andile KAMAJOLA - (THUMUMLILO)

REBECCA MALOPE - (MOYA WAMI)

5. BEST GOSPEL Nieuwkomer:

SPAX EN HET newlight

PASTOR Lungi Ndala

Malusi MBOKAZI

MAHALIA BUCHANAN

6. BEST GOSPEL DVD:

PASTOR Lungi Ndala

TEBS DAVID

REALITY 7

SPIRIT OF PRAISE VOL 5

7. BEST FEMALE GOSPEL ARTIST:

LUFranceNDA MCINGA

WINNIE Mashaba

Buhle NHLANGULELA

Fikile MLOMO

8. Beste traditionele GOSPEL:

BUTHO VUTHELA

M-Siya MAAWU

WORSHIP HOUSE

THOBEKILE Mkhwanazi

9. BEST MALE GOSPEL ARTIST

TEBS DAVID

BETUSILE MCINGA

LUFUNO Dagada

Andile KAMAJOLA

10. BESTE evangeliemuziek VIDEO:

Tumelo Matlala

MADUVHA

Tshwane GOSPEL CHOIR

3C LEVENDE

11. Beste hedendaagse SONG:

SPAX EN newlight (bekroond met FAVOR)

CHURCHILL (SELATOLE)

THABO NAMBA (Bambelela)

3C LEVENDE (ITS Allen voor u)

12. BEST GOSPEL JAZZ:

LWEI NETSHIVHALE

Nokuthula FUNDAMA

Kgomotso

DE JUSTINLEIGH BAND

13. BEST GOSPEL accapella:

TYGC FAMILY

DURBAN METRO YMG

REALITY 7

ITHIMBA LE AFRIKA

14. Best Pop GOSPEL:

Buhle NHLANGULELA

JOLENE JOSEPH

OVERWINNING 5

3C LEVENDE

15. BEST kerkkoor:

ABAFANA BENDUKU

SEFOFANE GOSPEL CHOIR

ABAHLABELELI

3C LEVENDE

16. BEST GOSPEL GROUP:

Samen als een kerkkoor

WORSHIP HOUSE

ITHIMBA LE AFRIKA

Tshwane GOSPEL CHOIR

17. BEST GOSPEL POËZIE:

NOKULUNGA Dladla

NOKWETHEMBA Mchunu

SPHINDILE Ndlovu

CRYSTAL TYRON

18. BESTE SAMENWERKING:

SPAX EN DE NIEUWE LICHT

BETUSILE EN Dumi - KUPHELELE

VROUWEN IN LOF - KHULULA UGCOBO

ROFHIWA Manyanga

19. BEST GOSPEL PRODUCER:

WAYNE RENGAFranceMY

RUDZANI MAMPHISWANA

Nhlanhla SILAULE

BENJAMIN DUBE

Oupa / AUBREY en Benjamin (SPIRIT OF PRAISE)

20. BEST GOSPEL song writer:

Thulani GA Ndlela - UKHONA Umoya OYINGCWELE

Andile KAMAJOLA (NANOMA NIYABONA)

Malusi MBOKAZI - NGISIZE Nkosi

MADUVHA - Lamb Of God

21. The R & B GOSPEL:

MADUVHA

NOKUBONGA DLUDLA

Ambani RAMARU

SIFANISO BOPHELA

22. BESTE ENGINEER:

COVENANT VOICES (BA)

EMMANUEL MAMPONGORO (Pastor Lungi Ndala)

LEROY CROFT (Tshwane GOSPEL CHOIR)

Andile KAMAJOLA (Andile KAMAJOLA - NANOMA NIYANGIBONA)

23. BEST COMEDY GOSPEL:

Sthembiso PRO Ndlovu

CRYSTAL TYRON

24. BEST OF AFRICA GOSPEL:

Milka MUTHONI IRUNGU - KENIA

Uche - NIGERIA

PHATHWAKAHLE - SWAZILAND

Shongwe & KHUPHUKA - SWAZILAND

25. BEST Afrikaans:

OVERWINNING 5

ESTI

ADRIAN LOSPER

Tshepo DESMOND

26. BEST Album van het Evangelie:

SHAUN P

BENJAMIN DUBE

TEBELLO SUKWENE

3C LEVENDE

27. BEST community outreach (DOOR KUNSTENAAR):

Bongi & COLLINS

TWINS voor de glorie

3C LEVENDE

WARE GELOOF GOSPEL

STEMDE VOOR CATEGORIEËN

BEST GOSPEL ARTIST

Malibongwe GCWABE

Andile KAMAJOLA

BEST GOSPEL SONG

AMANXEBA - M Siya

HET IS EEN PRACHTIGE DAG - THOBEKILE Mkhwanazi

FranceFA Naye - Dumi MKOKSTADI

NANOMA NIYANGBONA - Andile KAMAJOLA

BEST AMAZIONI

Verlossing in Christus

EEUWIG LEVEN MINISTERIE

ABAZINGELI BESIKHALANGA

INKANYEZI

JOYOUS VAN GOD Mass Choir

BEST MASKANDI GOSPEL:

UQHOSHANGOKWAKHE SIBISI (NINGANGENZANI)

BUTHO VUTHELA (Uthando LUKAJESU)

BEST GOSPEL COMMUNITY RADIO SHOW:

MPHO MASHISHI - RADIO PREEKSTOEL (lokale & Internationale GOSPEL SOUNDS)

LUPHUMULO MASUMPA - LINK FM (LATE NIGHT zondag)

THOLANG LEBELO - Mogale FM (DITHORISE)

THAMI NTOMBELA - imbokodo FM (INJOBO ITHUNGELWA EBANDLA)

PHINDILE PEWA - HIGHWAY RADIO (MIDDAG ERVARING SHOW)

Nathi Mhlanga (stem van de kerk)

Sizwe MANQELE - goddelijke aanraking RADIO

BEST GOSPEL TV SHOW:

ITS GOSPEL TIME

ACHTER DE GOSPEL

EVANGELIEPARELS

WEG NAAR JOYOUS 20